logo

News

04 sty 2024
02 sty 2024
23 paź 2023
16 paź 2023
16 sie 2023
Fotobudka na wesele Konin, Sławoszewek

Fotobudka na wesele Konin / Sławoszewek

Fotobudka na wesele Konin. Oferujemy super atrakcje i pamiątkę w postaci zdjęć. Duża dmuchana kabina przyciąga uwagę wszystkich gości i zachęca do zabawy. Kluczowym elementem naszej fotobudki są rekwizyty do zdjęć. To właśnie owe przedmioty nadają zdjęciom komicznego wyglądu. Zazwyczaj są to kapelusze, peruki, ponadto śmieszne okulary, tabliczki z napisami, pistolety i wiele innych 🙂 Podczas gdy goście wybierają śmieszne i kolorowe gadżety animator doradza i tłumaczy jak zrobić najlepsze selfie. 

15 sie 2023
Fotobudka wesele Sosnova Salamonowo

Fotobudka wesele Sosnova Salamonowo

Fotobudka wesele Sosnova Salamonowo. Restauracja to przede wszystkim duża i przestronna sala weselna gdzie odbywają się huczne imprezy. Obsługa spisuje się bez zarzutu a jdzendko smakuje wybornie 🙂 Dmuchana kabina ustawiona z boku zachęcała do brania udziału w zabawie. Praktycznie każdy uczestnik wesela zrobił sobie zdjęcie i wkleił do księgi gości. Dzięki temu Para Młoda zyskała album pełny fajnych zdjęć. Jest oczywiście najlepsza pamiątka na całe życie !! Oferujemy: Śmieszne i kolorowe gadżety  Zdjęcia bez limitu Branding zdjęć  Obsługa techniczna […]

30 sie 2018

Fotobudka na wesele wynajem fotobudki

BELLA PHOTO BOX – fotobudka wynajem Poniżej informacje dla nowych i obecnych klientów. Oferujemy ekskluzywne fotobudki z dmuchanymi kabinami i dużą ilość śmiesznych zabawek. Śmieszne i kolorowe gadżety pomogą Ci w zabawie żeby robić szalone i śmieszne zdjęcia, które będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. Każdy klient po zakończonej imprezie otrzymuje dostęp do galerii w której zawarte są wszystkie zdjęcia. Zdjęcia z fotobudki w najwyższej rozdzielczości udostępniane będą indywidualnie przez Parę Młodą czy innego zleceniodawce. Wybrane zdjęcia dostępne są również […]

06 wrz 2011

Bella Photo Box – Videobudka

Videobudka W naszej fotobudce możecie nagrywać 15 sekundowe spoty i bawić się z najbliższymi … Zapraszamy do obejrzenia całej oferty naszych fotobudek. 

06 wrz 2011

Bella Photo Box video

BELLA PHOTO BOX Oferujemy okskluzywne fotobudki z dmuchanymi kabinami na wesela oraz inne imprezy. Zobacz Naszą ofertę i wynajmij fotobudke.