logo

Fotobudka oferta i cena

Bella Photo Box

fotobudka na wesele, urodziny ...

BellaPhotoBox to fotobudka na zdjęcia. Automat do samodzielnego robienia zdjęć, które drukowane są na miejscu , a wszystko to za sprawą dwóch kliknięć na ekranie fotobudki! Idealna atrakcja weselna :) Zapewniamy kolorowe i wesołe gadżety do zdjęć oraz osobę, która cały czas czuwa nad gośćmi korzystającymi z fotobudki, a także służy pomocą. Sam decydujesz, czy wynajmujesz fotobudkę na całą noc, czy może tylko na kilka godzin. Zadzwoń, by dowiedzieć się o szczegółach!

Dmuchane fotokabiny

Oferujemy dmuchane kabiny o różnych kształtach i kolorach które są znakomitym uzupełnieniem fotobudki.

Gadżety

Kolorowe i śmieszne gadżety w które przebierają się klienci wchodzący do fotobudki to podstawa całej zabawy. Oferujemy szeroką gamę akcesoriów do zdjęć.

Videobudka

Nasza fotobudka posiada opcję videobudki.  Korzystając z videobudki nagrywasz 15 sec filmy, które mogą być świetną pamiątką, np. jako życzenia dla pary młodej.

Galeria online

Wszystkie zdjęcia z fotobudki będą dostępne dla Twoich Gości w galerii internetowej zabezpieczonej hasłem.

Bella Photo Box

Dmuchane kabiny i kolorowe gadżety

Bella Photo Box

Fotobudka na zdjęcia, to ostatnio modna atrakcja na rynku weselnym i eventowym, coraz bardziej powszechna i dostępna. Dlaczego?
Fotobudka, to przede wszystkim zdjęcia – wysokiej jakości, wykonywane profesjonalnym aparatem fotograficznym. Żeby były wesołe, kolorowe i zwariowane mamy do Państwa dyspozycji peruki, czapki, okulary i inne tego typu gadżety, które można oczywiście zmieniać do woli.
Część z nich staramy się wykonywać samodzielnie, aby były niepowtarzalne i oryginalne.
Pozować można samemu, parami lub po kilka osób, co dodaje całej zabawie uroku.

Zrobione zdjęcia w ciągu kilku sekund drukują się i już są w Państwa rękach! Możecie sami zadecydować o formacie wydruku.
Dodatkowo oferujemy również oprawę graficzną zdjęć dobraną tematycznie/kolorystycznie pod Waszą imprezę.
Umieszczenie logo firmy, czy imion Pary Młodej także nie stanowi dla nas problemu.

Obsługa naszej fotobudki to nic trudnego. Proste i przejrzyste oprogramowanie pomaga uczestnikom imprezy samodzielnie z niej korzystać, ale bez obaw, zawsze w pogotowiu czeka ktoś do pomocy! Fotografie to oczywiście pamiątki, a wydrukowane z naszej fotobudki zdjęcia doskonale nadają się do wklejenia ich w pamiątkową księgę gości, chociażby na uroczystości weselnej, czy też urodzinowej. Bez obaw – drugi egzemplarz zostaje dla Was. Oferujemy także zdjęcia w formie cyfrowej, które chronione hasłem dostępu będzie można pobrać z naszej strony internetowej tuż po imprezie.

Dodatkowym atutem fotobudki jest fakt, że zajmuje stosunkowo niewiele miejsca, zawsze można wygospodarować kącik na jej umiejscowienie 3×3 metry, a jej uniwersalny wygląd wkomponuje się w każde wnętrze. Dzięki fotobudce sprawisz, że Twoja impreza na pewno zostanie zapamiętana i wspominana jako szalona. Fotobudka Bella Photo Box narobiła już zamieszania na nie jednym weselu, imprezie firmowej, czy urodzinowej !!!

Napisz wiadomość

OPINIE KLIENTÓW


Zapraszamy na Facebook'a gdzie możecie przeczytać więcej recenzji...

Pakiety

Wybierz najlepszy dla Ciebie

Organizujesz wesele, urodziny czy imprezę firmową? Szukasz atrakcji która zachwyci wszystkich gości? Wybierz pakiet pasujący dla Twoich potrzeb. Dbając o najwyższą jakość usług podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Jeśli masz wątpliwości skontaktuj się z Nami.

 • Standard

 • 799zł
  2 GODZINY
 • Transport do 10km gratis

  Nielimitowana liczba zdjęć

  personalizacja wydruków

  kolorowe gadżety

  cena 799zł

 • V.I.P

 • 899zł
  3 GODZINY
 • Transport do 20km gratis

  Nielimitowana liczba zdjęć

  Personalizacja wydruków

  Nagrywanie filmów

  Kolorowe gadżety

  Pomoc animatora

  Cena 899zł

 • BUSINESS

 • 999zł
  4 GODZINY
 • Transport do 30km gratis

  Nielimitowana liczba zdjęć

  Personalizacja wydruków

  Czerwony dywan i słupki

  Nagrywanie filmów

  Kolorowe gadżety

  Pomoc animatora

  Cena 999zł

 • EXCLUSIVE

 • Do uzgod
  CAŁA NOC
 • Transport do 40km gratis

  Nielimitowana liczba zdjęć

  Personalizacja wydruków

  Czerwony dywan i słupki

  Kolorowe gadżety

  Pomoc animatora

  Aparat polaroid

  Napis LOVE

  Cena do uzgodnienia !!!

VIDEOBUDKA

Nagrywanie filmów w Fotobudce

Nasza najnowsza fotobudka posiada również opcję video. Co to oznacza?
Goście korzystający z fotobudki mają możliwość nagrania kilkusekundowego filmiku, który może być świetną pamiątką, np. w postaci życzeń dla pary młodej. Na imprezach, gdzie gościł już nasz BellaPhotoBox z funkcją video goście nagrywali zabawne piosenki, wygłupiali się, robili śmieszne miny, a nawet recytowali wiersze! Możliwości jest wiele, wszystko zależy od kreatywności osób bawiących się na imprezie z udziałem BellaPhotoBox. Oto przykładowy filmik z imprezy.